Єдина Країна! Единая Страна!
Понеділок, 27.05.2019, 11:15 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
 
Головна Реєстрація RSS Решетилівська ЗОШ І ступеня
Рада вітати Вас на сторінках свого сайту. Сподіваюсь, що розміщена інформація допоможе Вам у навчанні та вихованні маленьких українців. Свої коментарі та побажання щодо роботи сайту прошу залишати у гостьовій книзі.   

Іноземну мову вивчати зовсім нелегко, але це завдання можна полегшити, якщо зробити навчання цікавим, непередбачуваним та незвичайним.

Оволодіння  іноземною мовою, а саме англійською, є потребою часу. Адже англійська мова є унікальним  засобом спілкування   між людьми  різних національностей.  В ході  вивчення англійської мови  учні  знайомляться  з традиціями та звичаями  народів   англомовних країн  та переконуються  у неповторності  власної української культури.

З метою розширення і поглиблення  лінгвістичних знань, розвитку комунікативних  умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства    в школі  щорічно проводиться      тиждень   англійської мови.

Така форма поєднання  урочної та позакласної роботи дозволяє  якнайширше залучити   учнів до організації запланованих заходів та участі в них, сприяє  закріпленню  знань, отриманих на уроці.

Як спланувати    тиждень англійської мови  та провести веселі  мовні перерви, цікаві уроки, поставити міні-спектаклі, підібрати  завдання для мовної олімпіади,  випустити газету  і допоможе даний  збірник.

Адресується адміністрації  школи  та учителям  англійської мови, які  працюють з учнями молодшого шкільного віку.

продвижение сайта бесплатно
Своими руками установка окон с нуля.