Єдина Країна! Единая Страна!
Вівторок, 20.04.2021, 20:40 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"
 
Головна Реєстрація RSS Решетилівська ЗОШ І ступеня
Рада вітати Вас на сторінках свого сайту. Сподіваюсь, що розміщена інформація допоможе Вам у навчанні та вихованні маленьких українців. Свої коментарі та побажання щодо роботи сайту прошу залишати у гостьовій книзі.Прагнете полегшити процес запам’ятовування, підвищити інтерес до вивчення іноземної мови в учнів на початковому етапі вивчення англійської мови?  Тоді цей посібник саме для вас!  

 В даному посібнику зібрані завдання, цікаві вправи, демонстраційні матеріали, використання яких сприяє кращому запам’ятовуванню іншомовного матеріалу. Елементи  ейдетики, які взяті в основу побудови завдань посібника, допоможуть утримати в пам’яті максимум інформації за мінімальні витрати часу та зусиль. Застосування наочності допоможе організувати діяльність учнів так, щоб їхню увагу зробити стійкою і зосередженою, викликати інтерес до занять, знизити  втому.  Наочність та демонстраційні матеріали, розміщені в збірнику,  забезпечать правильне осмислення матеріалу, послужать опорою в його розумінні на слух і створять умови для його практичного застосування.

Посібник рекомендовано для вчителів, які розпочали свою педагогічну діяльність, і досвідчених педагогів, які прагнуть зробити процес навчання цікавим і захоплюючим.

 

 
 
продвижение сайта бесплатно
Своими руками установка окон с нуля.